Myszka Miki – oferta dla szkół

Zbliżają się wakacje, a w szkole jest coraz mniej zajęć. Mamy ciekawą propozycję, aby wypełnić w kreatywny sposób czas dzieciom i uczniom. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jesteś ciekaw jak wygląda pradziadek Myszki Miki? A może chcesz stworzyć swoją własną figurkę na warsztacie Plastyka u Ceramika?
Muzeum Porcelany Śląskiej w Tułowicach zaprasza na unikatową wystawę „Myszka Miki na porcelanie z 1931r.” połączoną z warsztatami na glince.

Zabawa z gliną to wielka frajda, możesz ulepić własną Myszkę Miki. Praca na glince rozwija sprawność manualną. Pobudza wyobraźnię i daje możliwość wyrażenia emocji i zdolności artystycznych. Redukuje stres i poprawia koncentrację. Nawet największe wiercipięty potrafią się wyciszyć i zainteresować pracą na glince.

Oferta specjalna dla dzieci od 6 do 16 lat 🙂

Specjalna oferta promocyjna biletu ulgowego w cenie 25zł – 40%