Wynajem

Muzeum Porcelany Śląskiej to miejsce pełne historii i tradycji, które stwarza także wyjątkową atmosferę dla organizacji różnorodnych wydarzeń. Nasze unikatowe wnętrza to doskonałe miejsce na spotkania rodzinne, firmowe czy konferencje. Dysponujemy kilkoma salami, które mogą być dostosowane do różnych potrzeb.

Sala Balowa (dawna wzorcownia): reprezentacyjna sala o powierzchni 150 m2 z bezpośrednim dostępem do zaplecza cateringowego i sanitarnego mieszczącą ok. 100 osób. XIX-wieczna architektura, historyczne wnętrze oraz stylowe wyposażenie to główne atuty odrestaurowanej zabytkowej fabryki porcelany, udostępnionej do organizacji spotkań biznesowych, wykładów, konferencji czy kameralnych koncertów.
Sala wyposażona w rzutnik multimedialny z nagłośnieniem.

Sala dawnego Zarządu: utrzymana w duchu z początku XX wieku przestrzeń o powierzchni 50 m2 umożliwia organizację prestiżowych i kameralnych spotkań firmowych. Sala dawnego Zarządu fabryki pomieści do 16 osób.

Sala Technologii: sala o powierzchni 270 m2 doskonała do organizacji wydarzeń rodzinnych czy firmowych. Usytuowana na parterze z zapleczem gastronomicznym na ok. 75 osób. Sala wyposażona w rzutnik multimedialny z nagłośnieniem.

Muzeum dysponuje również terenem otwartym o powierzchni 300 m2, który dzięki oświetleniu i aranżacji umożliwia organizację spotkań na świeżym powietrzu.

Na Państwa życzenie organizujemy catering z całą obsługą.