Europejski Dzień Seniora w Muzeum Porcelany

Aby celebrować wspólnie Europejski Dzień Seniora zapraszamy wszystkich Seniorów do Muzeum Porcelany Śląskiej w Tułowicach, w weekend 19 – 20 października, na niesamowitą podróż w czasie z 10% zniżką na bilet wstępu i aromatyczną herbatą gratis.*

Muzeum przygotowało z tej okazji wyjątkową niespodziankę – „Porcelanową loterię”! Każdy bilet wstępu uprawnia seniora do udziału w losowaniu wyjątkowych upominków.

Dzień Seniora w Muzeum Porcelany Śląskiej to idealna okazja, aby spędzić czas rodzinnie w miłej jesiennej atmosferze. Spraw swoim bliskim radość. Zaproś rodziców, babcię i dziadka na Dzień Seniora właśnie do nas. To świetna okazja do sprawienia bliskiej osobie miłej niespodzianki w jesienne popołudnie!

*Oferta obowiązuje wycieczki indywidualne, nie obejmuje grup zorganizowanych z rezerwacją terminu.